Плоды конкурса от Pixel.lt

Конкурс от Pixel.lt по прежнему даёт плоды. Недели две назад я получил предложение сменить работу. А сегодня одну из моих статей опубликовала Elektronika.ltTinklalapių augimas – ką daryti, jei jiems pasidaro ankštoka?. Приятно, очень приятно получть внимание.

6 thoughts on “Плоды конкурса от Pixel.lt

  1. Ačiū, Žilvinai, ačiū.

    Gaila, tik kad šio metu, mano komentarus pixel.lt praranda. Tai jie nenukeliauja pas juos, tai į “spam” patenka. Aš net nežinau, ar verta testi straipsnių rašymą, jai taip tesis. Nes ne į vieną komentarą paskutiniam straipniui aš atsakyti taip ir nesugebėjau.

  2. Reikėtų kada alaus atsigert. Įdomiai visai vartai apie benchmarkus, norėčiau detaliau pasiklausyt :)

  3. Na šansas yra, bet menkas.

    Šeip ten viskas aprašyta, te reikia moketi naudotis apkrovimo stebejimo įrankiais, tokiaisk kaip top ir suprasti kas vyksta.

  4. Tai aš su linuxu bendrauju jau kokius 6 metus, tik daugelį iš jų kaip paprastas useris :) . Pakankamai nusimanau tuose reikaluose. Bet benchmarkai nebūtinai apache būna :) . Šiaip apie PHP būtų įdomu pakalbėt. Beje, į firmą, kur pasiūlymą davė dirbt neišėjai? :)

  5. Ne, neišejau – per mažai ir per miglotai viskas. Be to per pokalbi supratau, kad dip.:studija per daug myliu ir per daug jai padariau kad dabar palikčiau.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.